POCIĄG DO KULTURYAKCJA „POCIĄG DO KULTURY”
BEZPŁATNE BILETY DO MUZEUM HISTORYCZNEGO W SANOKU
DLA PASAŻERÓW WEEKENDOWEGO POCIĄGU RELACJI RZESZÓW – MEDZILABORCE – RZESZÓW

Muzeum Historyczne w Sanoku włącza się do akcji „Pociąg do kultury” zorganizowanej przez Marszałka Województwa Podkarpackiego, a realizowanej przez operatora Przewozy Regionalne sp. z .o.o.
Dzięki temu przedsięwzięciu pasażerowie weekendowego pociągu relacji Rzeszów-Medzilaborce-Rzeszów w okresie wakacyjnym, aż do 02 października 2024 mają możliwość nieodpłatnego zwiedzenia Muzeum Historycznego w Sanoku, jak też kilku innych muzeów na Podkarpaciu.
Bilet na pociąg relacji Rzeszów-Medzilaborce-Rzeszów okazany w kasie Muzeum w terminie 3 dni od daty przejazdu upoważnia do nieodpłatnego zwiedzania ekspozycji Muzeum Historycznego w Sanoku.
Wystarczy zakupić bilet na pociąg na dowolnej trasie Rzeszów – Medzilaborce – Rzeszów, aby skorzystać z możliwości nieodpłatnego zwiedzania Muzeum. Oferta skierowana jest zarówno do mieszkańców Podkarpacia, jak i turystów odwiedzających nasz piękny region. Informacje o datach, godzinach odjazdu pociągu z poszczególnych stacji dostępne są na stronie https://bilety.polregio.pl lub bezpośrednio na stacjach kolejowych. Bilety do nabycia również w pociągu (biletomat) lub u konduktorów pociągu.
Bilety należy zachować do okazania w kasie Muzeum.

Pociąg zatrzymuje się na stacjach:
Rzeszów Główny – Boguchwała – Strzyżów nad Wisłokiem – Jasło – Tarnowiec – Jedlicze – Krosno – Krosno Miasto – Targowiska – Wróblik Szlachecki – Besko – Sanok Miasto – Sanok – Zagórz – Tarnawa Dolna – Czaszyn – Morochów – Mokre Małopolskie – Wysoczany – Szczawne Kulaszne – Rzepedź – Komańcza Letnisko – Komańcza – Nowy Łupków – Łupków – Medzilaborce Mesto – Medzilaborce.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty w ramach akcji „Pociąg do kultury” i odwiedzenia Muzeum Historycznego w Sanoku, gdzie czekają na Państwa perły naszych ekspozycji. Zapewniamy niezapomniane doznania obcowania ze sztuką i dziedzictwem naszego regionu!

 

Information

Opening hours:

16 April to 15 November

Mon 8am - 12pm
other days of the week 9am - 5pm

 

16 November to 15 April

Mon 8am  - 12pm
Tues - Fri 9am - 4pm
Sat - Sun 9am - 3pm

 

Tickets:
Regular fee – 28 PLN
Reduced fee – 18 PLN
Family 2+1 – 69 PLN
Family 2+2 – 84 PLN
Family 2+3 and more – 95 PLN
Ticket for 1 temporary exhibition (for people who do not visit permanent exhibitions) – PLN 5
Audio Guide – 12 PLN

here is the instruction manual for the audioguide...

Guided tour in Polish – 80 PLN
(1 guide can guide a group of up to 25 people)

Guided tour in English, French or German is available for ordering at the ticket office or by phone + 48 13 46 306 09, ext. 35, fare – 100 PLN
All reservations e-mail: rezerwacja.mhs@interia.pl

© The Historical Museum in Sanok is the exclusive owner of copyrights of Zdzisław Beksiński's works 

We recommend

shop

 

Events